%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

27147

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب میدان تقی آباد

آدرس:

مشهد، میدان تقی آباد، ابتدای احمدآباد، طبقه فوقانی فرش کویر یزد

تلفن:05138444980

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامحسین حقدادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامحسین حقدادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان تقی آباد
دکتر غلامحسین حقدادی
دکتر غلامحسین حقدادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامحسین حقدادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامحسین حقدادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامحسین حقدادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامحسین حقدادی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامحسین حقدادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین حقدادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامحسین حقدادی کجا است؟
دکترغلامحسین حقدادی مطب میدان تقی آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر غلامحسین حقدادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر غلامحسین حقدادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین حقدادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامحسین حقدادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامحسین حقدادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامحسین حقدادی چه زمانی است؟
دکتر غلامحسین حقدادی از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین حقدادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامحسین حقدادی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر غلامحسین حقدادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامحسین حقدادی 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامحسین حقدادیدکترغلامحسین حقدادی dr gholam hosein haghdadi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهد هستند. مطب دکتر غلامحسین حقدادی در مشهد، میدان تقی آباد، ابتدای احمدآباد، طبقه فوقانی فرش کویر یزد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامحسین حقدادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138444980 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامحسین حقدادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامحسین حقدادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامحسین حقدادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامحسین حقدادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامحسین حقدادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.