دکتر مهسا صدقی

دکتر مهسا صدقی

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران - شهریار

کد نظام پزشکی

80308
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهسا صدقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهسا صدقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رقیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند.

رباب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستن

مجتبی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک صبورانه به سوالات ما پاسخ دادن و معاینات لازم رو انجام دادن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهسا صدقی
نوبت مطب زعفرانیه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، زعفرانیه، خیابان آصف، ساختمان آصف 33، طبقه 5، واحد 19
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 10:30
نوبت بگیرید
نوبت مطب شهریار- بعد از چهار راه مخابرات
رزرو آنلاین نوبت
شهریار - شهریار، بعد از چهار راه مخابرات، ساختمان افشار، مجتمع نور، طبقع 3
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 11:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهسا صدقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهسا صدقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهسا صدقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهسا صدقی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهسا صدقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا صدقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهسا صدقی کجا است؟
دکتر مهسا صدقی 2 مطب در زعفرانیه و شهریار- بعد از چهار راه مخابرات دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهسا صدقی را ببینید.
+
آیا دکتر مهسا صدقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا صدقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهسا صدقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهسا صدقی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهسا صدقی چه زمانی است؟
دکتر مهسا صدقی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا صدقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهسا صدقی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مهسا صدقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهسا صدقی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهسا صدقیدکتر مهسا صدقی dr mahsa sedghi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر مهسا صدقی در تهران، زعفرانیه، خیابان آصف، ساختمان آصف 33، طبقه 5، واحد 19 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهسا صدقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122181410-02122181409 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهسا صدقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهسا صدقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهسا صدقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهسا صدقی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهسا صدقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.