کد نظام پزشکی

31050

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، عارف ۲، ساختمان پزشکان سینا

تلفن:05138444019

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد شکاریان یزد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
دکتر محمد شکاریان یزد
دکتر محمد شکاریان یزد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد شکاریان یزد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد شکاریان یزد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد شکاریان یزد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد شکاریان یزد چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد شکاریان یزد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد شکاریان یزد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد شکاریان یزد کجا است؟
دکترمحمد شکاریان یزد مطب بلوار احمدآباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد شکاریان یزد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد شکاریان یزد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد شکاریان یزد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد شکاریان یزد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد شکاریان یزد متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد شکاریان یزد چه زمانی است؟
دکتر محمد شکاریان یزد از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد شکاریان یزد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد شکاریان یزد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد شکاریان یزد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد شکاریان یزد 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد شکاریان یزددکترمحمد شکاریان یزد dr mohammad shekarian yazd از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری مشهد هستند. مطب دکتر محمد شکاریان یزد در مشهد، بلوار احمدآباد، عارف ۲، ساختمان پزشکان سینا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد شکاریان یزد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138444019 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد شکاریان یزد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد شکاریان یزد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد شکاریان یزد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد شکاریان یزد متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد شکاریان یزد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.