دکتر زهره رایضی

دکتر زهره رایضی

کد نظام پزشکی: 87675
5 (4 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
231 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر زهره رایضی

مطب احمدآباد
آدرس: مشهد - مشهد، احمدآباد، عارف 2، ساختما سماء ( روبروی اسکن عارف )، طیقه 1
اولین نوبت آزاد: پنج‌شنبه 7 تیر | 18:00

نظرات درباره دکتر زهره رایضی

5
از 4 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
مهسا(1403/01/09)
نوبت دهی مطب
(1403/01/09)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خوب
نورالزهرا(1402/12/06)
نوبت دهی مطب
(1402/12/06)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار عالی و صبور و خوش برخورد
مرضیه(1402/07/22)
نوبت دهی مطب
(1402/07/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
من فشار خون بالا داشتم و دارم ،ایشان کنترل کرده اند بیماری من را و یکسال است ک تحت نظر ایشون هستم
ماندانا(1402/01/22)
نوبت دهی مطب
(1402/01/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خانم دکتر رایضی پزشک بسیار حاذق و دلسوز
علت مراجعه: ویزیت برای چکاپ سلامت قلب و عروق

سوالات متداول راجع به دکتر زهره رایضی

چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره رایضی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره رایضی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره رایضی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر زهره رایضی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره رایضی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره رایضی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر زهره رایضی کجا است؟
دکتر زهره رایضی 1 مطب در مطب احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهره رایضی را ببینید.
آیا دکتر زهره رایضی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره رایضی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر زهره رایضی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره رایضی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره رایضی چه زمانی است؟
دکتر زهره رایضی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره رایضی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره رایضی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر زهره رایضی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره رایضی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر زهره رایضیدکتر زهره رایضی dr zohre rayezi از دکترهای متخصص قلب و عروق مشهد هستند. مطب دکتر زهره رایضی در مشهد، احمدآباد، عارف 2، ساختما سماء ( روبروی اسکن عارف )، طیقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره رایضی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09034118103,09151589341 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره رایضی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره رایضی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره رایضی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره رایضی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره رایضی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.