دکتر صابر منصوری

دکتر صابر منصوری

تخصص جراحی عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

48973

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صابر منصوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر صابر منصوری
نوبت مطب ستارخان
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان ستارخان، ساختمان سیلور، طبقه ۶، واحد ۶۰۲

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صابر منصوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صابر منصوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صابر منصوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صابر منصوری چقدر است؟
هزینه ویزیت صابر منصوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صابر منصوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صابر منصوری کجا است؟
دکتر صابر منصوری 1 مطب در مطب ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر صابر منصوری را ببینید.
+
آیا دکتر صابر منصوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صابر منصوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صابر منصوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صابر منصوری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صابر منصوری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر صابر منصوری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر صابر منصوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صابر منصوری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر صابر منصوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صابر منصوری 0 از 5 است.

درباره دکتر صابر منصوریدکتر صابر منصوری dr saber mansori از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر صابر منصوری در شیراز، خیابان ستارخان، ساختمان سیلور، طبقه ۶، واحد ۶۰۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صابر منصوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136282497 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صابر منصوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صابر منصوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صابر منصوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صابر منصوری متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صابر منصوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.