دکتر شهرزاد یحیوی

دکتر شهرزاد یحیوی

تخصص داخلی

تبریز

کد نظام پزشکی

117396
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب تقاطع پروین اعتصامی

آدرس:

تبریز، ولیعصر، خیابان شریعتی، تقاطع پروین اعتصامی، ساختمان لبخندآفرینان، طبقه 3، کلینیک چکاپ

تلفن:04133309561

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهرزاد یحیوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرزاد یحیوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهرزاد یحیوی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تقاطع پروین اعتصامی
تبریز - تبریز، ولیعصر، خیابان شریعتی، تقاطع پروین اعتصامی، ساختمان لبخندآفرینان، طبقه 3، کلینیک چکاپ


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرزاد یحیوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرزاد یحیوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرزاد یحیوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرزاد یحیوی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرزاد یحیوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرزاد یحیوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرزاد یحیوی کجا است؟
دکتر شهرزاد یحیوی 1 مطب در مطب تقاطع پروین اعتصامی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهرزاد یحیوی را ببینید.
+
آیا دکتر شهرزاد یحیوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرزاد یحیوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرزاد یحیوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرزاد یحیوی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرزاد یحیوی چه زمانی است؟
دکتر شهرزاد یحیوی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرزاد یحیوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرزاد یحیوی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر شهرزاد یحیوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرزاد یحیوی 0 از 5 است.
درباره دکتر شهرزاد یحیوی


دکتر شهرزاد یحیوی dr shahrzad yahyavi از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر شهرزاد یحیوی در تبریز، ولیعصر، خیابان شریعتی، تقاطع پروین اعتصامی، ساختمان لبخندآفرینان، طبقه 3، کلینیک چکاپ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرزاد یحیوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133309561 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد یحیوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرزاد یحیوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرزاد یحیوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرزاد یحیوی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرزاد یحیوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.