دکتر لیدا تکلو

دکتر لیدا تکلو

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد

کد نظام پزشکی

83846
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، خیابان احمدآباد، عدالت 2، ساختمان آراد، طبقه سوم

تلفن:05138331204

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیدا تکلو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیدا تکلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با اخلاق و باسواد

عصمت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی، خوش اخلاق مهربون کاربلد و بینظیر، سزارین شدم پیششون و دستشون بسیار سبک و عالی زود خوب شدم هیچ درد غیر قابل تحملی نداشتم

ریحانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی عالی هستن.من اولین بار بود که دیدمشون اما همونطوری که تعریفشان رو شنیدم خیلی خوش برخورد بودن. فقط اینکه یک بیمار که داخل اتاق دکتر هستن، بیمار بعدی رو میفرستن داخل و راحت نمیشه با دکتر صحبت کرد.

فریبا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من با اینکه زایمان اولم بود و پسرم هشت ماهه به دنیا اومد ‌موقع زایمان خیلی وضعیت بدی داشتم خانم دکتر پسرم طبیعی به دنیا آوردن من خیلی ازشون راضی ام الانم که بچه دومم رو باردارم بازم میخوام تحت نظر ایشون باشم خدا ازشون راضی باشه

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برای زایمان سزارین خیلی خوش اخلاق و مهربونن آرامش میدن.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر لیدا تکلو
نوبت مطب خیابان احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، خیابان احمدآباد، عدالت 2، ساختمان آراد، طبقه سوم
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 19:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیدا تکلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیدا تکلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیدا تکلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیدا تکلو چقدر است؟
هزینه ویزیت لیدا تکلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیدا تکلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیدا تکلو کجا است؟
دکتر لیدا تکلو 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیدا تکلو را ببینید.
+
آیا دکتر لیدا تکلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیدا تکلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیدا تکلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیدا تکلو متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیدا تکلو چه زمانی است؟
دکتر لیدا تکلو از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیدا تکلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیدا تکلو چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر لیدا تکلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیدا تکلو 5 از 5 است.

درباره دکتر لیدا تکلودکتر لیدا تکلو dr lida takkallo از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر لیدا تکلو در مشهد، خیابان احمدآباد، عدالت 2، ساختمان آراد، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیدا تکلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138331204 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیدا تکلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیدا تکلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیدا تکلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیدا تکلو متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیدا تکلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.