دکتر اشرف وزیری

دکتر اشرف وزیری

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

171895

درباره‌پزشک

پوست مو و زیبایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

شیراز، ستارخان، بعداز رستوران صوفی، ساختمان آویژه، طبقه دوم

تلفن:07136491183

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اشرف وزیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اشرف وزیریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اشرف وزیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اشرف وزیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اشرف وزیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اشرف وزیری چقدر است؟
هزینه ویزیت اشرف وزیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف وزیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اشرف وزیری کجا است؟
دکتر اشرف وزیری 1 مطب در مطب ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اشرف وزیری را ببینید.
+
آیا دکتر اشرف وزیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف وزیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اشرف وزیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اشرف وزیری متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اشرف وزیری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اشرف وزیری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف وزیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اشرف وزیری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اشرف وزیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اشرف وزیری 0 از 5 است.

درباره دکتر اشرف وزیریدکتر اشرف وزیری dr ashraf vaziri از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر اشرف وزیری در شیراز، ستارخان، بعداز رستوران صوفی، ساختمان آویژه، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اشرف وزیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136491183 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اشرف وزیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اشرف وزیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اشرف وزیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اشرف وزیری متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اشرف وزیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.