دکتر پریدخت اسماعیل زاده

دکتر پریدخت اسماعیل زاده

تخصص گوش، حلق و بینی

ارومیه

کد نظام پزشکی

101243
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان حسنی

آدرس:

ارومیه،خیابان حسنی، ساختمان اورشاد ۲، طبقه ۲، واحد ۹

تلفن:09392961256

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پریدخت اسماعیل زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریدخت اسماعیل زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خدا خیرش بده خداوند انشاا...همیشه به خودش وخانواده اش سلامتی بدهد .من خیلی از جهت شنوایی درد می کشیدم برای اولین بار رفتم خدمتشان وخیلی راضی هستم و خدا ا نشا... از ایشان راضی باشد .و خیلی دکتر حاذق متخصص در کارشون هستند.

ساناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به تمام سوالاتمون با احترام و صبر کامل جوابگو بودن.خیلی خوش اخلاق و خوش برخورد هستن.روش درمانشون هم عالی بود.

رحمان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی بودن تشخیصی هم که به بیماری من دادن فوق العاده بود به چندتا پزشک مراجعه کرده بودم فقط داروهای الکی برای من نوشته بودن ولی ایشون با تشخیص درست و تجویز یک شربت بیماری من رو درمان کردند.

ساناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بهترین متخصص گوش و حلق و بینی خوش برخورد بسیار مهربون و چهره ی دکتر بسیار دلنشین است.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر پریدخت اسماعیل زاده
نوبت مطب خیابان حسنی
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه،خیابان حسنی، ساختمان اورشاد ۲، طبقه ۲، واحد ۹
اولین نوبت خالی: شنبه 27 خرداد ساعت 19:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریدخت اسماعیل زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریدخت اسماعیل زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریدخت اسماعیل زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریدخت اسماعیل زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت پریدخت اسماعیل زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریدخت اسماعیل زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریدخت اسماعیل زاده کجا است؟
دکتر پریدخت اسماعیل زاده 1 مطب در مطب خیابان حسنی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پریدخت اسماعیل زاده را ببینید.
+
آیا دکتر پریدخت اسماعیل زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریدخت اسماعیل زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریدخت اسماعیل زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریدخت اسماعیل زاده متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریدخت اسماعیل زاده چه زمانی است؟
دکتر پریدخت اسماعیل زاده از روز شنبه 27 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پریدخت اسماعیل زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریدخت اسماعیل زاده چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر پریدخت اسماعیل زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریدخت اسماعیل زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر پریدخت اسماعیل زادهدکتر پریدخت اسماعیل زاده dr pari dokht esmaeil zade از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی ارومیه هستند. مطب دکتر پریدخت اسماعیل زاده در ارومیه،خیابان حسنی، ساختمان اورشاد ۲، طبقه ۲، واحد ۹ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریدخت اسماعیل زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09392961256 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریدخت اسماعیل زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریدخت اسماعیل زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریدخت اسماعیل زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریدخت اسماعیل زاده متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریدخت اسماعیل زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.