دکتر آمنه دانشمند

دکتر آمنه دانشمند

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

کد نظام پزشکی

136453
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان انواع سردرد، تشنج و سکته مغزی، ام اس، پارکینسون، اختلالات حرکتی، اختلالات خواب، اختلالات حافظه و دمان، درمان دیسک و کمردرد، دردهای مزمن، اختلالات عصبی عضلانی، تزریق بوتاکس جهت درمان سردردهای مقاوم میگرنی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آمنه دانشمند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آمنه دانشمند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

راحله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی هستند نوار عصب بسیار خوبی را میگیرند مادرم سکته مغزی داشتند و تحت نظر خانم دکتر بودند .دستشان شفاست.خانم دکتر با ما اتباع بسیار خوش رفتار میباشد.برایشان از خداوند خیر ‌‌و خوشی را طلب خواهم کرد

رادمهر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای مادرم نوبت گرفتم نتیجه خیلی خوب بود.

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی👌

حمیدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به دلیل اینکه با حوصله و دقت به حرف بیمار گوش می‌دهند و برای درمان وقت می گذارند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آمنه دانشمند

در حال حاضر این پزشک نوبت آزاد برای مطب ندارد و برای مشاوره پاسخگو نیست. شما می‌توانید با پزشکان مشابه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آمنه دانشمند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آمنه دانشمند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آمنه دانشمند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آمنه دانشمند چقدر است؟
هزینه ویزیت آمنه دانشمند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آمنه دانشمند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آمنه دانشمند کجا است؟
دکتر آمنه دانشمند در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر آمنه دانشمند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آمنه دانشمند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آمنه دانشمند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آمنه دانشمند متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آمنه دانشمند چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر آمنه دانشمند تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر آمنه دانشمند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آمنه دانشمند چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر آمنه دانشمند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آمنه دانشمند 5 از 5 است.
درباره دکتر آمنه دانشمند


دکتر آمنه دانشمند dr ameneh daneshmand از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کازرون هستند. مطب دکتر آمنه دانشمند در کازرون، خیابان سلمان فارسی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه دوم، واحد 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آمنه دانشمند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09933375289 -07142218602 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آمنه دانشمند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آمنه دانشمند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آمنه دانشمند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آمنه دانشمند متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آمنه دانشمند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.