%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

63086

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان
 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات احمدآباد

آدرس:

مشهد، احمدآباد، عارف3، جنب داروخانه دکتر تقوی

تلفن:05138442662

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پیمان اشراقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پیمان اشراقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

احمدآباد
دکتر پیمان اشراقی
دکتر پیمان اشراقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پیمان اشراقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پیمان اشراقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پیمان اشراقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پیمان اشراقی چقدر است؟
هزینه ویزیت پیمان اشراقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان اشراقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پیمان اشراقی کجا است؟
دکترپیمان اشراقی احمدآباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پیمان اشراقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پیمان اشراقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان اشراقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پیمان اشراقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پیمان اشراقی متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پیمان اشراقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پیمان اشراقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان اشراقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پیمان اشراقی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر پیمان اشراقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پیمان اشراقی 4 از 5 است.

درباره دکتر پیمان اشراقیدکترپیمان اشراقی dr peyman eshraghi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر پیمان اشراقی در مشهد، احمدآباد، عارف3، جنب داروخانه دکتر تقوی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پیمان اشراقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138442662 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پیمان اشراقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پیمان اشراقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پیمان اشراقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پیمان اشراقی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پیمان اشراقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.