راحله نشاطی

راحله نشاطی

کارشناس ارشد روانشناسی

تبریز

کد نظام پزشکی

22275
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان 17شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، روبروی بانک گردشگری، ساختمان افرا، طبقه 3، واحد 8

تلفن:04135541900

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به راحله نشاطی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران راحله نشاطی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ثمین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی مهربونن و خواهرانه راهنمایی میکنن💛

نازیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر حاذقی و خوش اخلاقی هستن و تجربه لازم رو دارن.

انتخاب نوع نوبت گیری از راحله نشاطی
نوبت مطب خیابان 17شهریور جدید
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، روبروی بانک گردشگری، ساختمان افرا، طبقه 3، واحد 8
اولین نوبت خالی: دوشنبه 5 تیر ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت راحله نشاطی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر راحله نشاطی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد راحله نشاطی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت راحله نشاطی چقدر است؟
هزینه ویزیت راحله نشاطی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل راحله نشاطی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب راحله نشاطی کجا است؟
دکتر راحله نشاطی 1 مطب در مطب خیابان 17شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل راحله نشاطی را ببینید.
+
آیا راحله نشاطی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر راحله نشاطی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
راحله نشاطی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر راحله نشاطی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد راحله نشاطی چه زمانی است؟
دکتر راحله نشاطی از روز دوشنبه 5 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل راحله نشاطی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از راحله نشاطی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به راحله نشاطی رای داده‌اند. میانگین امتیازی راحله نشاطی 5 از 5 است.

درباره راحله نشاطیدکتر راحله نشاطی dr rahele neshati از دکترهای متخصص روانشناسی تبریز هستند. مطب راحله نشاطی در تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، روبروی بانک گردشگری، ساختمان افرا، طبقه 3، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب راحله نشاطی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135541900 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام راحله نشاطی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی راحله نشاطی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط راحله نشاطی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از راحله نشاطی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد راحله نشاطی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.