%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دکتر امیرحسین امامی میبدی از فوق تخصصان برجسته کولورکتال و مقعد درشهر تهران هستند. جهت درمان بیماری های هموروئید(بواسیر)، فیشر(شقاق) فیستول، آبسه مقعد و کیست مویی می‌توانید به مطب ایشان مراجعه کنید تا درمانی شایسته به وسیله مصرف دارو و یا لیزر پرتوانco2 را تجربه نمائید. ضمناً در صورت داشتن Colorectal cancer (سرطان روده بزرگ) یکی از بهترین انتخاب ها مراجعه به همین پزشک خواهد بود. ایشان یکی از بهترین فوق تخصصان برجسته تهران است که عضو رسمی جامعه کولوپروکتولوژی اروپاESCP می‌باشند.

کد نظام پزشکی

۱۲۷۹۲۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)

اطلاعات مطب زعفرانیه

آدرس:

تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، بین خیابان پسیان و کیهان، پلاک31، مجتمع ایکیاس، طبقه دوم شمالی، واحد12

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیرحسین امامی میبدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرحسین امامی میبدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب زعفرانیه
دکتر امیرحسین امامی میبدی
دکتر امیرحسین امامی میبدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرحسین امامی میبدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرحسین امامی میبدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین امامی میبدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرحسین امامی میبدی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرحسین امامی میبدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین امامی میبدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرحسین امامی میبدی کجا است؟
دکتر امیرحسین امامی میبدی 1 مطب در مطب زعفرانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امیرحسین امامی میبدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امیرحسین امامی میبدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین امامی میبدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرحسین امامی میبدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرحسین امامی میبدی متخصص جراحی عمومی و جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرحسین امامی میبدی چه زمانی است؟
دکتر امیرحسین امامی میبدی از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین امامی میبدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرحسین امامی میبدی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر امیرحسین امامی میبدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرحسین امامی میبدی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیرحسین امامی میبدیدکتر امیرحسین امامی میبدی dr amir hosein emami meybodi از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر امیرحسین امامی میبدی در تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بالاتر از بیمارستان آتیه، خیابان سادات، خیابان سعدی، نبش خیابان ناخدا همتی، پلاک ۴۴، واحد ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرحسین امامی میبدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188361034 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرحسین امامی میبدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرحسین امامی میبدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرحسین امامی میبدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرحسین امامی میبدی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرحسین امامی میبدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.