دکتر امیرحسین امامی میبدی

دکتر امیرحسین امامی میبدی

کد نظام پزشکی: 127927
5 (21 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
115 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر امیرحسین امامی میبدی

مطب زعفرانیه
آدرس: تهران - تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، بین خیابان پسیان و کیهان، پلاک31، مجتمع ایکیاس، طبقه سوم جنوبی ،واحد 14
در حال حاضر نوبتی برای این مرکز تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر محمدرضا نیک شعار
دکتر محمدرضا نیک شعار
جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)
4.6
(72 نظر)
1263 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:8 خرداد 1403
دکتر مجید البرزی
دکتر مجید البرزی
جراحی عمومی
5
(28 نظر)
372 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:9 خرداد 1403
دکتر حسین یوسف فام
دکتر حسین یوسف فام
جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)
5
(64 نظر)
998 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:21 خرداد 1403

درباره دکتر امیرحسین امامی میبدی

دکتر امیرحسین امامی میبدی از فوق تخصصان برجسته کولورکتال و مقعد درشهر تهران هستند. جهت درمان بیماری های هموروئید(بواسیر)، فیشر(شقاق) فیستول، آبسه مقعد و کیست مویی می‌توانید به مطب ایشان مراجعه کنید تا درمانی شایسته به وسیله مصرف دارو و یا لیزر پرتوانco2 را تجربه نمائید. ضمناً در صورت داشتن Colorectal cancer (سرطان روده بزرگ) یکی از بهترین انتخاب ها مراجعه به همین پزشک خواهد بود. ایشان یکی از بهترین فوق تخصصان برجسته تهران است که عضو رسمی جامعه کولوپروکتولوژی اروپاESCP می‌باشند.

آدرس مطب دکتر امیرحسین امامی میبدی

مطب زعفرانیه
آدرس:
تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، بین خیابان پسیان و کیهان، پلاک31، مجتمع ایکیاس، طبقه سوم جنوبی ،واحد 14
تلفن:

خدمات دکتر امیرحسین امامی میبدی

نظرات درباره دکتر امیرحسین امامی میبدی

5
از 21 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
اشکان(1403/01/31)
(1403/01/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
من قبلا عمل فیشر انجام دادم و درد و ناراحتی بعد از عمل زیادی داشتم که با دستگاه RF انجام داده بودم این بیماریم دوباره برگشت علت هم عدم تشخیص درست دکتر بود که تنگی کانال مقعد داشتم اما آقای دکتر امامی سریع تشخیص دادن و عمل بدون درد و عالی رو انجام دادن همچنین بعد از عمل دوره نقاهتی نداشتم، خدا خیرشون بده.
سیدصالح(1402/11/03)
(1402/11/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
سلام من دوروز پیش عمل کیست مویی داشتم واقعا کارشون عالیه از همه لحاظ به خصوص اخلاق،
لیلا(1402/10/15)
(1402/10/15)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
واقعا پزشک خوش اخلاق کادر و پرسنل همه عالی یه بدی داره این که یه بار اینجا بری دیگه جای دیگه واسه هیچ کاری نمیخوای بری ممنونم از همشون
زهره(1402/09/12)
(1402/09/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
از ایشان خیلی ممنونم پزشک حاذق و خیلی خیلی انسان دوست و مهربانی هستند.خدا نگهدارشون باشه
مرضیه(1402/09/02)
(1402/09/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
من پرستارم و با وسواس ایشون انتخاب کردم از نظر نوبت دهی از نظر برخورد پرسنل محیط آرام و بسیار تمیز..برخورد پزشک و آموزش و مراقبت بعد جراحی نمیشه گفت خوب ..واقعاااا عالی و بی نظیر😊هرجا هستن سلامت باشن
هادی(1402/07/18)
(1402/07/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
از شهرستان اومدم و از طریق سرچ گوگل مراجعه کردم به جناب دکتر امامی؛ خدارو شکر هم آقای دکتر و هم پرسنل مطب بسیار خوش برخورد بودند، فضای مطب هم سرشار از آرامش؛ دعای خیر من همراه شما باشه

سوالات متداول راجع به دکتر امیرحسین امامی میبدی

چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرحسین امامی میبدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرحسین امامی میبدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین امامی میبدی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر امیرحسین امامی میبدی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرحسین امامی میبدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین امامی میبدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر امیرحسین امامی میبدی کجا است؟
دکتر امیرحسین امامی میبدی 1 مطب در مطب زعفرانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرحسین امامی میبدی را ببینید.
آیا دکتر امیرحسین امامی میبدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین امامی میبدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر امیرحسین امامی میبدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرحسین امامی میبدی متخصص جراحی عمومی و جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرحسین امامی میبدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین امامی میبدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین امامی میبدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرحسین امامی میبدی چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر امیرحسین امامی میبدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرحسین امامی میبدی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر امیرحسین امامی میبدیدکتر امیرحسین امامی میبدی dr amir hosein emami meybodi از دکترهای متخصص جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) تهران هستند. مطب دکتر امیرحسین امامی میبدی در تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بالاتر از بیمارستان آتیه، خیابان سادات، خیابان سعدی، نبش خیابان ناخدا همتی، پلاک ۴۴، واحد ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرحسین امامی میبدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188361034 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرحسین امامی میبدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرحسین امامی میبدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرحسین امامی میبدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرحسین امامی میبدی متخصص جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرحسین امامی میبدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.