سمیراسادات میرزمانی

سمیراسادات میرزمانی

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

4684

درباره‌پزشک

ارزیابی کودک، نوجوان و بزرگسال، تشخیص و درمان بیش فعالی، کمبود توجه، اختلال یادگیری و مشکلات رفتاری کودک و نوجوان 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سیدخندان، نرسیده به همت، پلاک ۱۰۰۹، ساختمان پزشکان پاستور، واحد۳۳، مرکز روانشناسی آران

تلفن:02122850878

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سمیراسادات میرزمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از سمیراسادات میرزمانی
نوبت مطب خیابان شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سیدخندان، نرسیده به همت، پلاک ۱۰۰۹، ساختمان پزشکان پاستور، واحد۳۳، مرکز روانشناسی آران
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سمیراسادات میرزمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیراسادات میرزمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سمیراسادات میرزمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سمیراسادات میرزمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیراسادات میرزمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سمیراسادات میرزمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سمیراسادات میرزمانی کجا است؟
دکتر سمیراسادات میرزمانی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سمیراسادات میرزمانی را ببینید.
+
آیا سمیراسادات میرزمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیراسادات میرزمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سمیراسادات میرزمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیراسادات میرزمانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سمیراسادات میرزمانی چه زمانی است؟
دکتر سمیراسادات میرزمانی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سمیراسادات میرزمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سمیراسادات میرزمانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سمیراسادات میرزمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سمیراسادات میرزمانی 0 از 5 است.

درباره سمیراسادات میرزمانیدکتر سمیراسادات میرزمانی samirasadat mirzamani از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب سمیراسادات میرزمانی در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سیدخندان، نرسیده به همت، پلاک ۱۰۰۹، ساختمان پزشکان پاستور، واحد۳۳، مرکز روانشناسی آران واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سمیراسادات میرزمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122850878 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سمیراسادات میرزمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سمیراسادات میرزمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سمیراسادات میرزمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سمیراسادات میرزمانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سمیراسادات میرزمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.