دکتر عاطفه خبازان

دکتر عاطفه خبازان

تخصص کودکان و نوزادان

قم

کد نظام پزشکی

114119
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب عطاران

آدرس:

قم، 45 متری صدوق، ابتدای عطاران، ساختمان غدیر، طبقه فوقانی بانک رفاه، طبقه4، واحد9

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عاطفه خبازان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عاطفه خبازان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تو یه جمله پزشک همه چی تمومن از همه نظرات عالی

فاطمه معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خانم دکتر خوش برخورد دقیق و با معلوماتی هستند.

اردیان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر بسیااار خوش اخلاق با حوصله و دقیق هستند.و تشخیصشون بسیار درست هست.و برای رفع نگرانی پدرو مادر خیلی خوب توضیح می‌دهند.مهمتر از همه و هر موقع شبانه روز باشه و حتی ایام تعطیل پاسخگو هستند.

مهیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستند.

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی پزشک خوب و با حوصله ای بودند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عاطفه خبازان
نوبت مطب عطاران
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، 45 متری صدوق، ابتدای عطاران، ساختمان غدیر، طبقه فوقانی بانک رفاه، طبقه4، واحد9
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 19:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عاطفه خبازان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عاطفه خبازان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عاطفه خبازان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عاطفه خبازان چقدر است؟
هزینه ویزیت عاطفه خبازان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه خبازان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عاطفه خبازان کجا است؟
دکتر عاطفه خبازان 1 مطب در مطب عطاران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عاطفه خبازان را ببینید.
+
آیا دکتر عاطفه خبازان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه خبازان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عاطفه خبازان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عاطفه خبازان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عاطفه خبازان چه زمانی است؟
دکتر عاطفه خبازان از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه خبازان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عاطفه خبازان چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر عاطفه خبازان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عاطفه خبازان 5 از 5 است.

درباره دکتر عاطفه خبازاندکتر عاطفه خبازان dr atefeh khabazan از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان قم هستند. مطب دکتر عاطفه خبازان در قم، 45 متری صدوق، ابتدای عطاران، ساختمان غدیر، طبقه فوقانی بانک رفاه، طبقه4، واحد9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عاطفه خبازان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02532942244 , 09028888583 , 02532942724 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عاطفه خبازان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عاطفه خبازان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عاطفه خبازان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عاطفه خبازان متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عاطفه خبازان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.