دکتر مرجان سخایی

دکتر مرجان سخایی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

قم

کد نظام پزشکی

81379
%95
پیشنهاد(از 17 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرجان سخایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرجان سخایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%95
16 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

ستاره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عاااالی بودن .از همه نظر.علم و مهارت و حاذق بودن ایشون ک در جریان هستندا کثرا که مراجعه داشتن،اما اخلاق و برخورد و بادقت توضیح دادن برای بیمار در مورد مشاوره فردی بیمار،راهنمایی کردن و صادقانه بهترین راه رو ، پیشنهاد دادن ب فرد،جز نکته هایی هست ک فکرمیکنم خیلی باارزش و قابل تشکر بود🙏

مریم سادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار با حوصله

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی بودند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برخورد مناسب و دلنشین، همراه با صبر و حوصله در پاسخگویی به مریض

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

کار طبابت دکتر خیلی خوبه . من قبلا هم مراجعه کرده بودم و از درمان راضی بودم . اما این بار زمان کمتری رو برای ویزیت اختصاص دادن. البته فکر کنم به دلیل مراجعان زیاد ایشون بوده .

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مرجان سخایی
نوبت مطب میدان صدوقی
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، 45 متری صدوق، نبش میدان صدوقی، ساختمان خاتم، طبقه سوم
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 10:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرجان سخایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرجان سخایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرجان سخایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرجان سخایی چقدر است؟
هزینه ویزیت مرجان سخایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان سخایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرجان سخایی کجا است؟
دکتر مرجان سخایی 1 مطب در مطب میدان صدوقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرجان سخایی را ببینید.
+
آیا دکتر مرجان سخایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان سخایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرجان سخایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرجان سخایی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرجان سخایی چه زمانی است؟
دکتر مرجان سخایی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان سخایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرجان سخایی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر مرجان سخایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرجان سخایی 5 از 5 است.

درباره دکتر مرجان سخاییدکتر مرجان سخایی dr marjan sakhayi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی قم هستند. مطب دکتر مرجان سخایی در قم، 45 متری صدوق، نبش میدان صدوقی، ساختمان خاتم، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرجان سخایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02532902864 , 02532902863 , 09190650755 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرجان سخایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرجان سخایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرجان سخایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرجان سخایی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرجان سخایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.