لیلا توکلی

لیلا توکلی

کارشناس شنوایی سنجی

قم

کد نظام پزشکی

370

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس شنوایی سنجی

اطلاعات مطب هفت تیر

آدرس:

قم، میدان سعیدی، ابتدای خیابان هفت تیر، جنب داروخانه هلال احمر، ساختمان پزشکان آسمان، طبقه دوم، واحد202

تلفن:02536505372

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران لیلا توکلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از لیلا توکلی
نوبت مطب هفت تیر
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، میدان سعیدی، ابتدای خیابان هفت تیر، جنب داروخانه هلال احمر، ساختمان پزشکان آسمان، طبقه دوم، واحد202
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت لیلا توکلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا توکلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد لیلا توکلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت لیلا توکلی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا توکلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل لیلا توکلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب لیلا توکلی کجا است؟
دکتر لیلا توکلی 1 مطب در مطب هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل لیلا توکلی را ببینید.
+
آیا لیلا توکلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا توکلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
لیلا توکلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا توکلی متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد لیلا توکلی چه زمانی است؟
دکتر لیلا توکلی از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل لیلا توکلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از لیلا توکلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به لیلا توکلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی لیلا توکلی 0 از 5 است.

درباره لیلا توکلیدکتر لیلا توکلی leyla tavakoli از دکترهای متخصص شنوایی سنجی قم هستند. مطب لیلا توکلی در قم، میدان سعیدی، ابتدای خیابان هفت تیر، جنب داروخانه هلال احمر، ساختمان پزشکان آسمان، طبقه دوم، واحد202 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب لیلا توکلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02536505372 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام لیلا توکلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی لیلا توکلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط لیلا توکلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از لیلا توکلی متخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد لیلا توکلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.