%83
پیشنهاد(از 47 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب هفت تیر

آدرس:

قم، میدان سعیدی، اول خیابان 7تیر، برج آسمان، طبقه1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر داود اولاد دمشقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر داود اولاد دمشقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 47 کاربر)

%83
39 کاربر از 47 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  29 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عدم رضایت از برخورد

زینب السادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

آزمایش قبلی رو بررسی نکردند...

اعظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

جناب دکتر بسیار حاذق و توانمند بوده و بنا به تعریف بیماران اکثریت از برخورد و طبابت ایشان رضایت داشتند.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی به حرف ما توجهی نکردند. نمی دونم شاید چون ما ساعت ۱۱ شب پذیرش شدیم...

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

من یکساله تحت درمانم سرطان کلیه دارم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر داود اولاد دمشقی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب هفت تیر
قم - قم، میدان سعیدی، اول خیابان 7تیر، برج آسمان، طبقه1


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر داود اولاد دمشقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر داود اولاد دمشقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر داود اولاد دمشقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر داود اولاد دمشقی چقدر است؟
هزینه ویزیت داود اولاد دمشقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر داود اولاد دمشقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر داود اولاد دمشقی کجا است؟
دکتر داود اولاد دمشقی 1 مطب در مطب هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر داود اولاد دمشقی را ببینید.
+
آیا دکتر داود اولاد دمشقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر داود اولاد دمشقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر داود اولاد دمشقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر داود اولاد دمشقی متخصص داخلی و خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر داود اولاد دمشقی چه زمانی است؟
دکتر داود اولاد دمشقی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر داود اولاد دمشقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر داود اولاد دمشقی چقدر است؟
تا کنون 47 نفر به دکتر داود اولاد دمشقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر داود اولاد دمشقی 5 از 5 است.
درباره دکتر داود اولاد دمشقی


دکتر داود اولاد دمشقی dr davood olad dameshqi از دکترهای متخصص داخلی قم هستند. مطب دکتر داود اولاد دمشقی در قم، میدان سعیدی، اول خیابان 7تیر، برج آسمان، طبقه1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر داود اولاد دمشقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02536505077-09901471436 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر داود اولاد دمشقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر داود اولاد دمشقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر داود اولاد دمشقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر داود اولاد دمشقی متخصص داخلی و فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر داود اولاد دمشقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.