دکتر حمید صدیق

دکتر حمید صدیق

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

قم

کد نظام پزشکی

87294

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب صفائیه

آدرس:

قم، صفائیه، کوچه شماره39، ساختمان پزشکان سپهران، طبقه3

تلفن:02537747128

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • کارمندان دولت
  • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید صدیق بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمید صدیق
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب صفائیه
قم - قم، صفائیه، کوچه شماره39، ساختمان پزشکان سپهران، طبقه3


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید صدیق را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید صدیق نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید صدیق در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید صدیق چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید صدیق با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید صدیق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید صدیق کجا است؟
دکتر حمید صدیق 1 مطب در مطب صفائیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمید صدیق را ببینید.
+
آیا دکتر حمید صدیق امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید صدیق در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید صدیق در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید صدیق متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید صدیق چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمید صدیق تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید صدیق در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید صدیق چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حمید صدیق رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید صدیق 0 از 5 است.
درباره دکتر حمید صدیق


دکتر حمید صدیق dr hamid seddiq از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی قم هستند. مطب دکتر حمید صدیق در قم، صفائیه، کوچه شماره39، ساختمان پزشکان سپهران، طبقه3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید صدیق می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02537747128 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید صدیق و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید صدیق هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید صدیق فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید صدیق متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید صدیق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.