دکتر سیده فریبا بهاءالدینی

دکتر سیده فریبا بهاءالدینی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

قم

کد نظام پزشکی

34775
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب صفائیه

آدرس:

قم، صفائیه، روبه روی کوچه28، ساختمان پزشکان پویا، طبقه1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده فریبا بهاءالدینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده فریبا بهاءالدینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیده فریبا بهاءالدینی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب صفائیه
قم - قم، صفائیه، روبه روی کوچه28، ساختمان پزشکان پویا، طبقه1


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده فریبا بهاءالدینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده فریبا بهاءالدینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده فریبا بهاءالدینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده فریبا بهاءالدینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده فریبا بهاءالدینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فریبا بهاءالدینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده فریبا بهاءالدینی کجا است؟
دکتر سیده فریبا بهاءالدینی 1 مطب در مطب صفائیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده فریبا بهاءالدینی را ببینید.
+
آیا دکتر سیده فریبا بهاءالدینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فریبا بهاءالدینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده فریبا بهاءالدینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده فریبا بهاءالدینی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده فریبا بهاءالدینی چه زمانی است؟
دکتر سیده فریبا بهاءالدینی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فریبا بهاءالدینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده فریبا بهاءالدینی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سیده فریبا بهاءالدینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده فریبا بهاءالدینی 0 از 5 است.
درباره دکتر سیده فریبا بهاءالدینی


دکتر سیده فریبا بهاءالدینی dr seyedeh fariba baholdini از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی قم هستند. مطب دکتر سیده فریبا بهاءالدینی در قم، صفائیه، روبه روی کوچه28، ساختمان پزشکان پویا، طبقه1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده فریبا بهاءالدینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09100777440 , 02537748925 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده فریبا بهاءالدینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده فریبا بهاءالدینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده فریبا بهاءالدینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده فریبا بهاءالدینی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده فریبا بهاءالدینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.