دکتر امیرحسین پهلوانی

دکتر امیرحسین پهلوانی

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

قم

کد نظام پزشکی

44326
%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

اطلاعات مطب صفائیه

آدرس:

قم، صفائیه، روبه روی بانک سپه

تلفن:02537838389

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیرحسین پهلوانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرحسین پهلوانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%84
5 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی واقعا بامهارت و باتجربن

صابر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عاللللللللللللللللی

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار عالی و کاربلد

مائده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار پزشک مهربونی هستند و داروهایی که تجویز میکنند خیلی زود اثرمیکنه، پزشک با صبوری به همه ی صحبت های مریض وهمراه گوش میکنند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر امیرحسین پهلوانی
نوبت مطب صفائیه
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، صفائیه، روبه روی بانک سپه

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرحسین پهلوانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرحسین پهلوانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین پهلوانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرحسین پهلوانی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرحسین پهلوانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین پهلوانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرحسین پهلوانی کجا است؟
دکتر امیرحسین پهلوانی 1 مطب در مطب صفائیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرحسین پهلوانی را ببینید.
+
آیا دکتر امیرحسین پهلوانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین پهلوانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرحسین پهلوانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرحسین پهلوانی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های عفونی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرحسین پهلوانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین پهلوانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین پهلوانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرحسین پهلوانی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر امیرحسین پهلوانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرحسین پهلوانی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیرحسین پهلوانیدکتر امیرحسین پهلوانی dr amirhosein pahlavani از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان قم هستند. مطب دکتر امیرحسین پهلوانی در قم، صفائیه، روبه روی بانک سپه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرحسین پهلوانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02537838389 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرحسین پهلوانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرحسین پهلوانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرحسین پهلوانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرحسین پهلوانی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرحسین پهلوانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.