عطیه اصغری

عطیه اصغری

کارشناس شنوایی سنجی

قم

کد نظام پزشکی

807

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس شنوایی سنجی

اطلاعات مطب صفائیه

آدرس:

قم، صفائیه، جنب بانک تجارت، ساختمان پزشکان پویا، طبقه اول، واحد110

بیمه‌های طرف قرارداد

  • پزشک خانواده
  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • کمیته امداد
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران عطیه اصغری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از عطیه اصغری
نوبت مطب صفائیه
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، صفائیه، جنب بانک تجارت، ساختمان پزشکان پویا، طبقه اول، واحد110
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت عطیه اصغری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عطیه اصغری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد عطیه اصغری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت عطیه اصغری چقدر است؟
هزینه ویزیت عطیه اصغری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل عطیه اصغری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب عطیه اصغری کجا است؟
دکتر عطیه اصغری 1 مطب در مطب صفائیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل عطیه اصغری را ببینید.
+
آیا عطیه اصغری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عطیه اصغری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
عطیه اصغری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عطیه اصغری متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد عطیه اصغری چه زمانی است؟
دکتر عطیه اصغری از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل عطیه اصغری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از عطیه اصغری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به عطیه اصغری رای داده‌اند. میانگین امتیازی عطیه اصغری 0 از 5 است.

درباره عطیه اصغریدکتر عطیه اصغری atiyeh asqari از دکترهای متخصص شنوایی سنجی قم هستند. مطب عطیه اصغری در قم، صفائیه، جنب بانک تجارت، ساختمان پزشکان پویا، طبقه اول، واحد110 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب عطیه اصغری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02537748922-09932648373 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام عطیه اصغری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی عطیه اصغری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط عطیه اصغری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از عطیه اصغری متخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد عطیه اصغری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.