دکتر محمدرضا مظفری

دکتر محمدرضا مظفری

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

قم

کد نظام پزشکی

59608
%90
پیشنهاد(از 10 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا مظفری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا مظفری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%90
9 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

طاهر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ارتباط خوبی برقرار کردم با دکتر ،به بهبودیم امیدوارم .فعلا یک جلسه مراجعه کردم

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار دکتر مهربان و فهمیده ای هستن

محمدامین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اضطراب و دلهره داشتم بعد از دو سه ماهی که دکترا گشتم حتی تهرانم رفتم که بد تر شدم اما خداروشکر با مصرف دارو الان خیلی بهترم کاش از اول پیش ایشون میرفتم و اون همه عذاب نمی‌کشیدم یه ماه بی خوابی و بی قراری دو ماه هول و اضطراب الکی واقعا نمیدونم چرا.... از من میشنوید حرف هیشکی رو گوش ندید فقط حرف دکتر

رقیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار حاذق مومن متعهدو تشخیص عالی من با اولین نسخه ایشون بهتر شدم ان شاالله خداوند صحت و سلامتی به ایشون عطا کنه.

سارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار خوب و خوش برخورد هستن خواهرم مریض ایشون بودن مشکل اعصاب روان و دو قطبی و وسواس فکری داشتن الان بعد از یکسال خیلی حالشون خوب شده خدارو شکر ما خیلی دکتر های دیگه رو رفتیم ولی نتیجه نگرفتیم بجز دکتر مظفری واقعا از خدا میخوام هر چی میخوان بهشون بده

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدرضا مظفری
نوبت مطب میدان رسالت
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، میدان رسالت ، برج سفید، طبقه 6 ، واحد 613
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا مظفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا مظفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا مظفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا مظفری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا مظفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مظفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا مظفری کجا است؟
دکتر محمدرضا مظفری 1 مطب در مطب میدان رسالت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا مظفری را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا مظفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مظفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا مظفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا مظفری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا مظفری چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا مظفری از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مظفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا مظفری چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر محمدرضا مظفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا مظفری 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا مظفریدکتر محمدرضا مظفری dr mohammadreza mozafari از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) قم هستند. مطب دکتر محمدرضا مظفری در قم، میدان رسالت ، برج سفید، طبقه 6 ، واحد 613 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا مظفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02537401030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا مظفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا مظفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا مظفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا مظفری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا مظفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.