دکتر محمد ربیعی

دکتر محمد ربیعی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

قم

کد نظام پزشکی

44030
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب هفت تیر

آدرس:

قم، میدان سعیدی، خیابان 7تیر، کوچه1، ساختمان میلاد، طبقه3

تلفن:02536505350

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد ربیعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد ربیعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم السادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار مهربان و صبور هستن و برای بیمارشون وقت میگذارن و اهمیت میدن

فاطمه زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی اروم و مهربون بودن و حس درک شدن داشتم خوشحالم که دوستم ایشون رو به من معرفی کردند

سیده طاهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار خوبی هستند از نظر تشخیص ولی من خودم به شخصه هنوز علت بستری دوم در بیمارستان ومتوجه نشدم علت ناراحتی ودلواپسی خانواده رو متوجه شدم ولی علت بستری ایشون رو نه 🤔🤔🤔🤔

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار صبور، دقیق و با ارامش بودن خدابهشون سلامتی بده

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد ربیعی
نوبت مطب هفت تیر
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، میدان سعیدی، خیابان 7تیر، کوچه1، ساختمان میلاد، طبقه3

در حال حاضر نوبت های پزشک پر شده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد ربیعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد ربیعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد ربیعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد ربیعی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد ربیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ربیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد ربیعی کجا است؟
دکتر محمد ربیعی 1 مطب در مطب هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد ربیعی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد ربیعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ربیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد ربیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد ربیعی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد ربیعی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد ربیعی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ربیعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد ربیعی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر محمد ربیعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد ربیعی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد ربیعیدکتر محمد ربیعی dr mohammad rabieei از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) قم هستند. مطب دکتر محمد ربیعی در قم، میدان سعیدی، خیابان 7تیر، کوچه1، ساختمان میلاد، طبقه3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد ربیعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02536505350 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد ربیعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد ربیعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد ربیعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد ربیعی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد ربیعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.