دکتر فرزانه سادات امینی نژاد

دکتر فرزانه سادات امینی نژاد

تخصص داخلی

فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

قم

کد نظام پزشکی

10722
%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب هفت تیر

آدرس:

قم، میدان سعیدی، ابتدای هفت تیر، جنب داروخانه هلال احمر، ساختمان آسمان، طبقه 4، واحد 403

تلفن:02536505156

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزانه سادات امینی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه سادات امینی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

کلثوم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوبی هستن و خوش برخورد

هانیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی عالی

خدیجه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی هستن

اصغر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودن. دقت و نحوه رسیدگیشون به بیمار خیلی خوب بود.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برخورد خانم دکتر بسیار عالی بود خوش برخورد و مهربون خیلی باحوصله به حرف های بیمار گوش می‌دادند من خیلی دوست داشتم برخوردشون رو

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرزانه سادات امینی نژاد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب هفت تیر
قم - قم، میدان سعیدی، ابتدای هفت تیر، جنب داروخانه هلال احمر، ساختمان آسمان، طبقه 4، واحد 403


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه سادات امینی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه سادات امینی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه سادات امینی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه سادات امینی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه سادات امینی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه سادات امینی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه سادات امینی نژاد کجا است؟
دکتر فرزانه سادات امینی نژاد 1 مطب در مطب هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزانه سادات امینی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه سادات امینی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه سادات امینی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه سادات امینی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه سادات امینی نژاد متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه سادات امینی نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه سادات امینی نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه سادات امینی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه سادات امینی نژاد چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر فرزانه سادات امینی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه سادات امینی نژاد 5 از 5 است.
درباره دکتر فرزانه سادات امینی نژاد


دکتر فرزانه سادات امینی نژاد dr farzaneh sadat amininezhad از دکترهای متخصص داخلی قم هستند. مطب دکتر فرزانه سادات امینی نژاد در قم، میدان سعیدی، ابتدای هفت تیر، جنب داروخانه هلال احمر، ساختمان آسمان، طبقه 4، واحد 403 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه سادات امینی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02536505156 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه سادات امینی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه سادات امینی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه سادات امینی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه سادات امینی نژاد متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه سادات امینی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.