دکتر مریم سیمایی

دکتر مریم سیمایی

تخصص قلب و عروق

قم

کد نظام پزشکی

114882
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب هفت تیر

آدرس:

قم، میدان سعیدی، ابتدای هفت تیر، ساختمان آسمان، طبقه2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم سیمایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم سیمایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

صغری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مهربون و باتجربه چون ذخیره علمشون زیاده و خوش برخورد بودن برای مریض خیلی وقت میگذارن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم سیمایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب هفت تیر
قم - قم، میدان سعیدی، ابتدای هفت تیر، ساختمان آسمان، طبقه2


نوبت مشاوره تلفنی
آماده مشاوره
15 دقیقه گفتگو80,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم سیمایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم سیمایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم سیمایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم سیمایی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم سیمایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم سیمایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم سیمایی کجا است؟
دکتر مریم سیمایی 1 مطب در مطب هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم سیمایی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم سیمایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم سیمایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم سیمایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم سیمایی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم سیمایی چه زمانی است؟
دکتر مریم سیمایی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم سیمایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم سیمایی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مریم سیمایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم سیمایی 5 از 5 است.
درباره دکتر مریم سیمایی


دکتر مریم سیمایی dr maryam simayi از دکترهای متخصص قلب و عروق قم هستند. مطب دکتر مریم سیمایی در قم، میدان سعیدی، ابتدای هفت تیر، ساختمان آسمان، طبقه2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم سیمایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02536505464 , 09106213946 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم سیمایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم سیمایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم سیمایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم سیمایی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم سیمایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.