دکتر مهران مرادی

دکتر مهران مرادی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران

کد نظام پزشکی

122170

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، کنارگذر یادگار امام بعد از کوچه گلاستان پلاک 1 ساختمان یاسمن طبقه دوم

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهران مرادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهران مرادی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب سعادت آباد
تهران - تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، کنارگذر یادگار امام بعد از کوچه گلاستان پلاک 1 ساختمان یاسمن طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهران مرادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهران مرادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهران مرادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهران مرادی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهران مرادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران مرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهران مرادی کجا است؟
دکتر مهران مرادی 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهران مرادی را ببینید.
+
آیا دکتر مهران مرادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهران مرادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهران مرادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهران مرادی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهران مرادی چه زمانی است؟
دکتر مهران مرادی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران مرادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهران مرادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهران مرادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهران مرادی 0 از 5 است.
درباره دکتر مهران مرادی


دکتر مهران مرادی dr mehran moradi از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر مهران مرادی در تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، کنارگذر یادگار امام بعد از کوچه گلاستان پلاک 1 ساختمان یاسمن طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهران مرادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09912552234 - 26745669 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهران مرادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهران مرادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهران مرادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهران مرادی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهران مرادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.