دکتر عباس شیخ حسنی

دکتر عباس شیخ حسنی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

کرج

کد نظام پزشکی

41120
%90
پیشنهاد(از 10 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب فردیس

آدرس:

فردیس، فلکه دوم، خیابان 15 غربی، درمانگاه پارسیان، طبقه سوم

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، طالقانی جنوبی، ایستگاه درختی، ساختمان سبز، طبقه4

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عباس شیخ حسنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس شیخ حسنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%90
9 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

بهراز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

Excellent

راضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار بااخلاق و خوش برخورد

م
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پیشنهاد می شوند.

صغری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

سید اکبر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

راضی هستم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عباس شیخ حسنی
نوبت مطب فردیس
رزرو آنلاین نوبت
کرج - فردیس، فلکه دوم، خیابان 15 غربی، درمانگاه پارسیان، طبقه سوم
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، طالقانی جنوبی، ایستگاه درختی، ساختمان سبز، طبقه4
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس شیخ حسنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس شیخ حسنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس شیخ حسنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس شیخ حسنی چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس شیخ حسنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس شیخ حسنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس شیخ حسنی کجا است؟
دکتر عباس شیخ حسنی 2 مطب در مطب فردیس و مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عباس شیخ حسنی را ببینید.
+
آیا دکتر عباس شیخ حسنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس شیخ حسنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس شیخ حسنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس شیخ حسنی متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس شیخ حسنی چه زمانی است؟
دکتر عباس شیخ حسنی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس شیخ حسنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس شیخ حسنی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر عباس شیخ حسنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس شیخ حسنی 5 از 5 است.

درباره دکتر عباس شیخ حسنیدکتر عباس شیخ حسنی dr abbas sheykhhasani از دکترهای متخصص قرنیه و خارج چشمی کرج هستند. مطب دکتر عباس شیخ حسنی در فردیس، فلکه دوم، خیابان 15 غربی، درمانگاه پارسیان، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس شیخ حسنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09021811034 , 02636544185 , 02636563036 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس شیخ حسنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس شیخ حسنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس شیخ حسنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس شیخ حسنی متخصص قرنیه و خارج چشمی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قرنیه و خارج چشمی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس شیخ حسنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.