%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

تشخیص، شیمی درمانی، پرتودرمانی و مشاوره بیماران سرطانی 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)
  • فلوشیپ فلوشیپ آنکولوژی

اطلاعات مطب بیمارستان مدائن

آدرس:

تهران، خیابان برادران مظفر جنوبی، بیمارستان مدائن

تلفن:09123036761

اطلاعات مطب بیمارستان پیامبران

آدرس:

تهران، میدان دوم صادقیه، بلوارآیت الله کاشانی، ‫بلوار اباذر، بیمارستان پیامبران، بخش آنکولوژی

تلفن:02148993111

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمد منصوری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمد منصوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید محمد منصوری
نوبت مطب بیمارستان مدائن
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان برادران مظفر جنوبی، بیمارستان مدائن
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید
نوبت مطب بیمارستان پیامبران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان دوم صادقیه، بلوارآیت الله کاشانی، ‫بلوار اباذر، بیمارستان پیامبران، بخش آنکولوژی

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد منصوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد منصوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد منصوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد منصوری چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد منصوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد منصوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد منصوری کجا است؟
دکتر سید محمد منصوری 2 مطب در مطب بیمارستان مدائن و مطب بیمارستان پیامبران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمد منصوری را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد منصوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد منصوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد منصوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد منصوری متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) و فلوشیپ آنکولوژی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد منصوری چه زمانی است؟
دکتر سید محمد منصوری از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد منصوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد منصوری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید محمد منصوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد منصوری 0 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد منصوریدکتر سید محمد منصوری dr seyed mohammad mansouri از دکترهای متخصص فلوشیپ آنکولوژی تهران هستند. مطب دکتر سید محمد منصوری در تهران، خیابان برادران مظفر جنوبی، بیمارستان مدائن واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد منصوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09123036761 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد منصوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد منصوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد منصوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد منصوری متخصص فلوشیپ آنکولوژی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فلوشیپ آنکولوژی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد منصوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.