دکتر مینو پورمجیب

دکتر مینو پورمجیب

تخصص زنان، زایمان و نازایی

قم

کد نظام پزشکی

58667
%97
پیشنهاد(از 26 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب هفت تیر

آدرس:

قم، میدان سعیدی، خیابان 7تیر، کوچه1، انتهای کوچه، ساختمان یاس

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مینو پورمجیب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مینو پورمجیب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 26 کاربر)

%97
25 کاربر از 26 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  22 نفر

نظرات

فریده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خانم دکتر پور مجیب واقعا تک هستن من عاشقشون هستم خیلی با اخلاق خیلی آرام خوش رو و واقعا کار بلد و برای هر کاری رفتم بهترین و سریع ترین نتیجه رو گرفتم ،انشاالله خدا بهشون طول عمر بده که همه از تخصصشون استفاده کنن ،بی نظیرند خانم دکتر ،برای حاملگیم که ۷ سال پیش هم تحت نظر ایشون بودم ،بچم هم آروم و خوش اخلاق عین خانم دکتر 🤌🙏💐

فرشته
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوبی هستند.

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند .۲ساعت انتظار داشت.اما می ارزه دکتر خوبین...

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بار اولی هست که مراجعه کردم خانم دکتر بسیار خوش اخلاق هستند و کاملا به صحبت های بیمار توجه می‌کنند فقط زمان انتظار در مطب خیلی زیاد هست حدود ۲ الی ۳ ساعت

سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مینو پورمجیب
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب هفت تیر
قم - قم، میدان سعیدی، خیابان 7تیر، کوچه1، انتهای کوچه، ساختمان یاس


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مینو پورمجیب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینو پورمجیب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مینو پورمجیب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مینو پورمجیب چقدر است؟
هزینه ویزیت مینو پورمجیب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینو پورمجیب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مینو پورمجیب کجا است؟
دکتر مینو پورمجیب 1 مطب در مطب هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مینو پورمجیب را ببینید.
+
آیا دکتر مینو پورمجیب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینو پورمجیب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مینو پورمجیب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینو پورمجیب متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مینو پورمجیب چه زمانی است؟
دکتر مینو پورمجیب از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مینو پورمجیب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مینو پورمجیب چقدر است؟
تا کنون 26 نفر به دکتر مینو پورمجیب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مینو پورمجیب 5 از 5 است.
درباره دکتر مینو پورمجیب


دکتر مینو پورمجیب dr minoo poormojib از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی قم هستند. مطب دکتر مینو پورمجیب در قم، میدان سعیدی، خیابان 7تیر، کوچه1، انتهای کوچه، ساختمان یاس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مینو پورمجیب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09392517013-02536505355 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مینو پورمجیب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مینو پورمجیب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مینو پورمجیب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مینو پورمجیب متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مینو پورمجیب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.