دکتر سیده فاطمه شبیری

دکتر سیده فاطمه شبیری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

قم

کد نظام پزشکی

37106
%91
پیشنهاد(از 22 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده فاطمه شبیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده فاطمه شبیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 22 کاربر)

%91
20 کاربر از 22 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  11 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

برخورد خوب

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

از نظر علمی دکتر خوب و حاذقی هستند. فقط در برخورد و پاسخگویی تک کلمه ای و کمی بی حوصله و سریع پاسخ میدند و از اونجایی که ۳ نفر همزمان در اتاق دکتر نشستند و ۳ نفر هم جلوی در اتاق ایستاده حضور دارند آدم نمیتونه راحت حرف بزنه و همش استرس داره که تند تند حرف بزنه.

خورشید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستند اما متاسفانه حریم بیمار اصلا رعایت نمیشه....

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

به نظر من اتاق دکتر باید کاملا جدا باشه.... حداقل دو تا مریض پیش ایشون باشه نه پنج یا شش تا.... اصلا برام خوشایند نبود. بار اول بود پیش ایشون رفتم و بعید می دانم دیگه پیش شون برم.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستند ولی برای رسیدن به دکتر زمان طولانی در مطب باید انتظار بکشیم و چند نفر رو با هم ویزیت میکنن که این اصلا خوب نیست

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیده فاطمه شبیری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب جمهوری
قم - قم، خیابان جمهوری، بلوار شهیدان محمودنژاد، نبش خیابان شهید عراقی، مجتمع شهر پزشکان، طبقه هشتم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده فاطمه شبیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده فاطمه شبیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده فاطمه شبیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده فاطمه شبیری چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده فاطمه شبیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فاطمه شبیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده فاطمه شبیری کجا است؟
دکتر سیده فاطمه شبیری 1 مطب در مطب جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده فاطمه شبیری را ببینید.
+
آیا دکتر سیده فاطمه شبیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فاطمه شبیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده فاطمه شبیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده فاطمه شبیری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده فاطمه شبیری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سیده فاطمه شبیری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فاطمه شبیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده فاطمه شبیری چقدر است؟
تا کنون 22 نفر به دکتر سیده فاطمه شبیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده فاطمه شبیری 5 از 5 است.
درباره دکتر سیده فاطمه شبیری


دکتر سیده فاطمه شبیری dr seyedeh fatemeh shabiri از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی قم هستند. مطب دکتر سیده فاطمه شبیری در قم، خیابان جمهوری، بلوار شهیدان محمودنژاد، نبش خیابان شهید عراقی، مجتمع شهر پزشکان، طبقه هشتم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده فاطمه شبیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02532405015 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده فاطمه شبیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده فاطمه شبیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده فاطمه شبیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده فاطمه شبیری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده فاطمه شبیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.