دکتر هستی علیزاده

دکتر هستی علیزاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اردبیل

کد نظام پزشکی

122156

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات میدان سرچشمه

آدرس:

اردبیل ، میدان سرچشمه، کوی طوی، روبروی پارکینگ طبقاتی، ساختمان فراز، طبقه 2

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هستی علیزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر هستی علیزاده
نوبت مطب میدان سرچشمه
رزرو آنلاین نوبت
اردبیل - اردبیل ، میدان سرچشمه، کوی طوی، روبروی پارکینگ طبقاتی، ساختمان فراز، طبقه 2
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هستی علیزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هستی علیزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هستی علیزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هستی علیزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت هستی علیزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هستی علیزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هستی علیزاده کجا است؟
دکتر هستی علیزاده 1 مطب در میدان سرچشمه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هستی علیزاده را ببینید.
+
آیا دکتر هستی علیزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هستی علیزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هستی علیزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هستی علیزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هستی علیزاده چه زمانی است؟
دکتر هستی علیزاده از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هستی علیزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هستی علیزاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر هستی علیزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هستی علیزاده 0 از 5 است.

درباره دکتر هستی علیزادهدکتر هستی علیزاده dr hasti alizade از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اردبیل هستند. مطب دکتر هستی علیزاده در اردبیل ، میدان سرچشمه، کوی طوی، روبروی پارکینگ طبقاتی، ساختمان فراز، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هستی علیزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04533231057-09055882603 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هستی علیزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هستی علیزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هستی علیزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هستی علیزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هستی علیزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.