%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

م-27410

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

اطلاعات خیابان بیسیم

آدرس:

بوشهر، ميدان امام اول، خيابان بيسيم، ساختمان پزشكان شماره ١

تلفن:09384498208

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به رها قطیفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران رها قطیفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان بیسیم
رها قطیفی
رها قطیفی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت رها قطیفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رها قطیفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد رها قطیفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت رها قطیفی چقدر است؟
هزینه ویزیت رها قطیفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل رها قطیفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب رها قطیفی کجا است؟
دکتررها قطیفی خیابان بیسیم مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب رها قطیفی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا رها قطیفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رها قطیفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
رها قطیفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رها قطیفی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد رها قطیفی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رها قطیفی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل رها قطیفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از رها قطیفی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به رها قطیفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی رها قطیفی 5 از 5 است.

درباره رها قطیفیدکتررها قطیفی raha ghatifi از دکترهای متخصص مامایی بوشهر هستند. مطب رها قطیفی در بوشهر، ميدان امام اول، خيابان بيسيم، ساختمان پزشكان شماره ١ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب رها قطیفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09384498208 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام رها قطیفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی رها قطیفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط رها قطیفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از رها قطیفی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد رها قطیفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.