%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

بالن و آنژیوپلاستی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب جهانشهر

آدرس:

کرج، جهانشهر، کسری جنوبی، روبروی بیمارستان کسری، ساختمان بقراط، طبقه اول، واحد 2

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • جانبازان
 • ایران
 • بانک ملت
 • بانک کشاورزی
 • بانک تجارت
 • بانک سپه
 • بانک ملی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید علی موسوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علی موسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پونه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک حاذقی که به بیمار به چشم مشتری نگاه نمی کند و در چرخه معیوب انواع آزمایشات پر هزینه و بی نتیجه نمی اندازد. رفتار پزشکی ایشان مدبرانه و انسانی است.

مرحمت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای بار اول دیدمشون،سوال های متداول درمورد بیماری که مادرم داشتن عالی بود و خوشبرخورد و محیطی تمیز و درآرامش صحبت کردن ممنون ازشون

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی و صبور

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید علی موسوی
نوبت مطب جهانشهر
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، جهانشهر، کسری جنوبی، روبروی بیمارستان کسری، ساختمان بقراط، طبقه اول، واحد 2
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علی موسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علی موسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علی موسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علی موسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علی موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علی موسوی کجا است؟
دکتر سید علی موسوی 1 مطب در مطب جهانشهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید علی موسوی را ببینید.
+
آیا دکتر سید علی موسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علی موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علی موسوی متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علی موسوی چه زمانی است؟
دکتر سید علی موسوی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی موسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علی موسوی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سید علی موسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علی موسوی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید علی موسویدکتر سید علی موسوی dr seyed ali moosavi از دکترهای متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) کرج هستند. مطب دکتر سید علی موسوی در کرج، جهانشهر، کسری جنوبی، روبروی بیمارستان کسری، ساختمان بقراط، طبقه اول، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علی موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634483911 , 09913347994 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علی موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علی موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علی موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علی موسوی متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علی موسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.