دکتر مهدی باصری

دکتر مهدی باصری

تخصص قلب و عروق

کرج
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۶۸۵۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب فردیس

آدرس:

کرج، فردیس، بین کانال و فلکه دوم، نبش خ18، ساختمان پزشکان حضرت خدیجه (ص)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی باصری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی باصری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب فردیس
دکتر مهدی باصری
دکتر مهدی باصری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی باصری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی باصری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی باصری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی باصری چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی باصری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی باصری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی باصری کجا است؟
دکتر مهدی باصری 1 مطب در مطب فردیس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی باصری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی باصری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی باصری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی باصری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی باصری متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی باصری چه زمانی است؟
دکتر مهدی باصری از روز دوشنبه 18 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی باصری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی باصری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهدی باصری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی باصری 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی باصریدکتر مهدی باصری dr mahdi baseri از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق کرج هستند. مطب دکتر مهدی باصری در کرج، فردیس، بین کانال و فلکه دوم، نبش خ18، ساختمان پزشکان حضرت خدیجه (ص) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی باصری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09395959088 , 02632651010 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی باصری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی باصری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی باصری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی باصری تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی باصری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.