دکتر الهام محمدیحیی

دکتر الهام محمدیحیی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

شهریار

کد نظام پزشکی

150834

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب بلوار کارگر

آدرس:

شهریار، بین میدان جهاد و بسیج، روبروی پمپ گاز، درمانگاه کیمیا

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام محمدیحیی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر الهام محمدیحیی
نوبت مطب بلوار کارگر
رزرو آنلاین نوبت
شهریار - شهریار، بین میدان جهاد و بسیج، روبروی پمپ گاز، درمانگاه کیمیا

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام محمدیحیی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام محمدیحیی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام محمدیحیی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام محمدیحیی چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام محمدیحیی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام محمدیحیی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام محمدیحیی کجا است؟
دکتر الهام محمدیحیی 1 مطب در مطب بلوار کارگر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهام محمدیحیی را ببینید.
+
آیا دکتر الهام محمدیحیی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام محمدیحیی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام محمدیحیی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام محمدیحیی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام محمدیحیی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر الهام محمدیحیی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام محمدیحیی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام محمدیحیی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر الهام محمدیحیی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام محمدیحیی 0 از 5 است.

درباره دکتر الهام محمدیحییدکتر الهام محمدیحیی dr elham mohammadyahya از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شهریار هستند. مطب دکتر الهام محمدیحیی در شهریار، بین میدان جهاد و بسیج، روبروی پمپ گاز، درمانگاه کیمیا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام محمدیحیی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02165268548-02165268545-02165268543-02165268544-02165268547-02165268546 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام محمدیحیی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام محمدیحیی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام محمدیحیی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام محمدیحیی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام محمدیحیی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.