دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده

دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده

پزشک عمومی

قم

کد نظام پزشکی

61171

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب عطاران

آدرس:

قم، میدان صدوقی، ابتدای بلوار عطاران، ساختمان آرمان، طبقه6

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده
نوبت مطب عطاران
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، میدان صدوقی، ابتدای بلوار عطاران، ساختمان آرمان، طبقه6
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمدمهدی سلیمان زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده کجا است؟
دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده 1 مطب در مطب عطاران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده چه زمانی است؟
دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر سید محمدمهدی سلیمان زادهدکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده dr seyed mohammadmahdi soleymanzadeh از دکترهای متخصص عمومی قم هستند. مطب دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده در قم، میدان صدوقی، ابتدای بلوار عطاران، ساختمان آرمان، طبقه6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09903521471 , 02532917024 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمدمهدی سلیمان زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.