دکتر حسن گلابچی فرد

دکتر حسن گلابچی فرد

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

قم

کد نظام پزشکی

100373
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب هفت تیر

آدرس:

قم، میدان سعیدی، ابتدای خیابان هفت تیر، ساختمان پزشکان آسمان، طبقه4، واحد4

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسن گلابچی فرد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسن گلابچی فرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمدعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی بسیار عالی و خوش اخلاق ... تازه درمان رو شروع کردیم برای بیش فعالی کودک رو به بهبودیه خداروشکر ...

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسن گلابچی فرد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب هفت تیر
قم - قم، میدان سعیدی، ابتدای خیابان هفت تیر، ساختمان پزشکان آسمان، طبقه4، واحد4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن گلابچی فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن گلابچی فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن گلابچی فرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسن گلابچی فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن گلابچی فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن گلابچی فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسن گلابچی فرد کجا است؟
دکتر حسن گلابچی فرد 1 مطب در مطب هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسن گلابچی فرد را ببینید.
+
آیا دکتر حسن گلابچی فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن گلابچی فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسن گلابچی فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن گلابچی فرد متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن گلابچی فرد چه زمانی است؟
دکتر حسن گلابچی فرد از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن گلابچی فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن گلابچی فرد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حسن گلابچی فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن گلابچی فرد 5 از 5 است.
درباره دکتر حسن گلابچی فرد


دکتر حسن گلابچی فرد dr hasan golabchifard از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) قم هستند. مطب دکتر حسن گلابچی فرد در قم، میدان سعیدی، ابتدای خیابان هفت تیر، ساختمان پزشکان آسمان، طبقه4، واحد4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن گلابچی فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09902726155-02536505480 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن گلابچی فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن گلابچی فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن گلابچی فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن گلابچی فرد متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن گلابچی فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.