دکتر سید کمال اسحق حسینی

دکتر سید کمال اسحق حسینی

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماریهای خون و سرطان کودکان
قم

کد نظام پزشکی

54593
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب صفائیه

آدرس:

قم، فلکه صفائیه، روبه روی بوستان نجمه، ساختمان مهر، طبقه چهارم، واحد10

تلفن:02537833496

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید کمال اسحق حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید کمال اسحق حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا سادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی دکتر عالی بودن برخورد خیلی خوبی داشتن و وقت خیلی خوبی هم گذاشتن تجویز و معاینه عالی بود من زمانی که از مطب خارج شدم به چند تا از دوستانم دکتر رو معرفی کردم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید کمال اسحق حسینی
نوبت مطب صفائیه
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، فلکه صفائیه، روبه روی بوستان نجمه، ساختمان مهر، طبقه چهارم، واحد10
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید کمال اسحق حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید کمال اسحق حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید کمال اسحق حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید کمال اسحق حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید کمال اسحق حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید کمال اسحق حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید کمال اسحق حسینی کجا است؟
دکتر سید کمال اسحق حسینی 1 مطب در مطب صفائیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید کمال اسحق حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر سید کمال اسحق حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید کمال اسحق حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید کمال اسحق حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید کمال اسحق حسینی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید کمال اسحق حسینی چه زمانی است؟
دکتر سید کمال اسحق حسینی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید کمال اسحق حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید کمال اسحق حسینی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سید کمال اسحق حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید کمال اسحق حسینی 3 از 5 است.

درباره دکتر سید کمال اسحق حسینیدکتر سید کمال اسحق حسینی dr seyed kamal eshagh hoseini از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان قم هستند. مطب دکتر سید کمال اسحق حسینی در قم، فلکه صفائیه، روبه روی بوستان نجمه، ساختمان مهر، طبقه چهارم، واحد10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید کمال اسحق حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02537833496 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید کمال اسحق حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید کمال اسحق حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید کمال اسحق حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید کمال اسحق حسینی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید کمال اسحق حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.