دکتر ایمانه سادات موسوی فخر

دکتر ایمانه سادات موسوی فخر

تخصص داخلی

فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

قم

کد نظام پزشکی

101288
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب صفائیه

آدرس:

قم، خیابان صفائیه، بعد از کوچه25، ساختمان سینا

تلفن:02537748913

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • کمیته امداد
 • شرکت نفت
 • آتیه سازان
 • مشاغل آزاد
 • دانا
 • آسیا
 • بانک صادرات
 • بانک تجارت
 • دی
 • وزارت دفاع

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ایمانه سادات موسوی فخر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ایمانه سادات موسوی فخر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

احسا ن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار پزشک با حوصله و با تجربه ای هستن درکل عالین 🌺💕

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار خوش برخورد و باحوصله هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ایمانه سادات موسوی فخر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب صفائیه
قم - قم، خیابان صفائیه، بعد از کوچه25، ساختمان سینا


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ایمانه سادات موسوی فخر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ایمانه سادات موسوی فخر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ایمانه سادات موسوی فخر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ایمانه سادات موسوی فخر چقدر است؟
هزینه ویزیت ایمانه سادات موسوی فخر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ایمانه سادات موسوی فخر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ایمانه سادات موسوی فخر کجا است؟
دکتر ایمانه سادات موسوی فخر 1 مطب در مطب صفائیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ایمانه سادات موسوی فخر را ببینید.
+
آیا دکتر ایمانه سادات موسوی فخر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ایمانه سادات موسوی فخر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ایمانه سادات موسوی فخر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ایمانه سادات موسوی فخر متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ایمانه سادات موسوی فخر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ایمانه سادات موسوی فخر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ایمانه سادات موسوی فخر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ایمانه سادات موسوی فخر چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر ایمانه سادات موسوی فخر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ایمانه سادات موسوی فخر 5 از 5 است.
درباره دکتر ایمانه سادات موسوی فخر


دکتر ایمانه سادات موسوی فخر dr imaneh sadat mosavi fakhr از دکترهای متخصص داخلی قم هستند. مطب دکتر ایمانه سادات موسوی فخر در قم، خیابان صفائیه، بعد از کوچه25، ساختمان سینا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ایمانه سادات موسوی فخر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02537748913 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ایمانه سادات موسوی فخر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ایمانه سادات موسوی فخر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ایمانه سادات موسوی فخر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ایمانه سادات موسوی فخر متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ایمانه سادات موسوی فخر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.