دکتر حبیب اله یاراحمدی

دکتر حبیب اله یاراحمدی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

قم

کد نظام پزشکی

57364
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حبیب اله یاراحمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حبیب اله یاراحمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی دکتر بااخلاق وخوبی هستن.وکاملا راهنمایی میکنن.من راضیم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حبیب اله یاراحمدی
نوبت مطب صفائیه
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، خیابان صفائیه، ساختمان پزشکان پویا، طبقه اول
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حبیب اله یاراحمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حبیب اله یاراحمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حبیب اله یاراحمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حبیب اله یاراحمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت حبیب اله یاراحمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب اله یاراحمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حبیب اله یاراحمدی کجا است؟
دکتر حبیب اله یاراحمدی 1 مطب در مطب صفائیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حبیب اله یاراحمدی را ببینید.
+
آیا دکتر حبیب اله یاراحمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب اله یاراحمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حبیب اله یاراحمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حبیب اله یاراحمدی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حبیب اله یاراحمدی چه زمانی است؟
دکتر حبیب اله یاراحمدی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب اله یاراحمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حبیب اله یاراحمدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حبیب اله یاراحمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حبیب اله یاراحمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر حبیب اله یاراحمدیدکتر حبیب اله یاراحمدی dr habibollah yarahmadi از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی قم هستند. مطب دکتر حبیب اله یاراحمدی در قم، خیابان صفائیه، ساختمان پزشکان پویا، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حبیب اله یاراحمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02537748921 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حبیب اله یاراحمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حبیب اله یاراحمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حبیب اله یاراحمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حبیب اله یاراحمدی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حبیب اله یاراحمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.