دکتر ابتهاج حشمت خواه

دکتر ابتهاج حشمت خواه

تخصص زنان، زایمان و نازایی

قم

کد نظام پزشکی

165717

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب صفائیه

آدرس:

قم، خیابان صفائیه، بلوار نیایش، داروخانه دکتر کاویانی، طبقه 2

تلفن:02537743031

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابتهاج حشمت خواه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ابتهاج حشمت خواه
نوبت مطب صفائیه
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، خیابان صفائیه، بلوار نیایش، داروخانه دکتر کاویانی، طبقه 2

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابتهاج حشمت خواه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابتهاج حشمت خواه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابتهاج حشمت خواه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابتهاج حشمت خواه چقدر است؟
هزینه ویزیت ابتهاج حشمت خواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابتهاج حشمت خواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابتهاج حشمت خواه کجا است؟
دکتر ابتهاج حشمت خواه 1 مطب در مطب صفائیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ابتهاج حشمت خواه را ببینید.
+
آیا دکتر ابتهاج حشمت خواه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابتهاج حشمت خواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابتهاج حشمت خواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابتهاج حشمت خواه متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابتهاج حشمت خواه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ابتهاج حشمت خواه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابتهاج حشمت خواه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابتهاج حشمت خواه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ابتهاج حشمت خواه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابتهاج حشمت خواه 0 از 5 است.

درباره دکتر ابتهاج حشمت خواهدکتر ابتهاج حشمت خواه dr ebtehaj heshmatkhah از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی قم هستند. مطب دکتر ابتهاج حشمت خواه در قم، خیابان صفائیه، بلوار نیایش، داروخانه دکتر کاویانی، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابتهاج حشمت خواه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02537743031 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابتهاج حشمت خواه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابتهاج حشمت خواه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابتهاج حشمت خواه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابتهاج حشمت خواه متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابتهاج حشمت خواه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.