دکتر کریمه صمدی

دکتر کریمه صمدی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

قم

کد نظام پزشکی

ات-150
%89
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کریمه صمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کریمه صمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%89
8 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

روهان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مهربون و با علم و خوش برخورد.من راضی بودم

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

مهربان.صبور. با حوصله و دلسوز

حنانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

فعلا که خوبن مراجعات اولم هست ان شاالله جواب بگیرم و ختم به بارداری سالم بشه

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار مهربان، خوش اخلاق و خوش برخورد با آرامش با بیمار صحبت می‌کنند من این چهارمین بارداریم هست و این بارداری رو پیش ایشون میرم واقعا دکتر خوبی هستن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر کریمه صمدی
نوبت مطب میدان رسالت
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، خیابان دورشهر، میدان رسالت، برج سفید، طبقه 8، واحد 813
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 15:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کریمه صمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کریمه صمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کریمه صمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کریمه صمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت کریمه صمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کریمه صمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کریمه صمدی کجا است؟
دکتر کریمه صمدی 1 مطب در میدان رسالت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کریمه صمدی را ببینید.
+
آیا دکتر کریمه صمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کریمه صمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کریمه صمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کریمه صمدی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کریمه صمدی چه زمانی است؟
دکتر کریمه صمدی از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کریمه صمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کریمه صمدی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر کریمه صمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کریمه صمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر کریمه صمدیدکتر کریمه صمدی dr karimeh samadi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی قم هستند. مطب دکتر کریمه صمدی در قم، خیابان دورشهر، میدان رسالت، برج سفید، طبقه 8، واحد 813 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کریمه صمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09905571886 , 02537401047 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کریمه صمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کریمه صمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کریمه صمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کریمه صمدی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کریمه صمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.