دکتر سید جلال اسحاق حسینی

دکتر سید جلال اسحاق حسینی

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)

قم

کد نظام پزشکی

37457
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)

اطلاعات میدان شهید صدوقی

آدرس:

قم، میدان شهید صدوق، ابتدای بولوار عطاران، ساختمان صدرا

تلفن:02532400530

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید جلال اسحاق حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید جلال اسحاق حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زین العابدین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چهار سال پیش آقای دکتر حسینی برای من عمل جراحی انجام دادند و خدا رو شکر عمل موفق بوده و پیشنهاد می‌شوند برای دیگران.

مرضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خوب

ربابه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوبی هستن ولی دکتر خیلی با عجله معاینه میکردن و خیلی تند و سریع صحبت میکردن به طوری که بعضی از جملاتشون مفهوم نبود

مطهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خیلی خوبی هستن با برخورد عالی

روح الله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

کار درست ومهربان

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید جلال اسحاق حسینی
نوبت مطب میدان شهید صدوقی
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، میدان شهید صدوق، ابتدای بولوار عطاران، ساختمان صدرا

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید جلال اسحاق حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید جلال اسحاق حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید جلال اسحاق حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید جلال اسحاق حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید جلال اسحاق حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جلال اسحاق حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید جلال اسحاق حسینی کجا است؟
دکتر سید جلال اسحاق حسینی 1 مطب در میدان شهید صدوقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید جلال اسحاق حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر سید جلال اسحاق حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید جلال اسحاق حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید جلال اسحاق حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید جلال اسحاق حسینی متخصص جراحی عمومی و جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید جلال اسحاق حسینی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید جلال اسحاق حسینی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جلال اسحاق حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید جلال اسحاق حسینی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر سید جلال اسحاق حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید جلال اسحاق حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید جلال اسحاق حسینیدکتر سید جلال اسحاق حسینی dr seyedjalal eshaghhoseini از دکترهای متخصص جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) قم هستند. مطب دکتر سید جلال اسحاق حسینی در قم، میدان شهید صدوق، ابتدای بولوار عطاران، ساختمان صدرا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید جلال اسحاق حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02532400530 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید جلال اسحاق حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید جلال اسحاق حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید جلال اسحاق حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید جلال اسحاق حسینی متخصص جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید جلال اسحاق حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.