دکتر محمد رفیعی

دکتر محمد رفیعی

تخصص داخلی

قم

کد نظام پزشکی

121815

درباره‌پزشک

همکار با بیمارستان ولی عصر و فرغانی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات میدان سپاه

آدرس:

قم، خیابان جمهوری، میدان سپاه، جنب داروخانه دکتر فراهانی، ساختمان پاستور، طبقه 3، واحد 5

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد رفیعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد رفیعی
نوبت مطب میدان سپاه
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، خیابان جمهوری، میدان سپاه، جنب داروخانه دکتر فراهانی، ساختمان پاستور، طبقه 3، واحد 5
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد رفیعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد رفیعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد رفیعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد رفیعی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد رفیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رفیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد رفیعی کجا است؟
دکتر محمد رفیعی 1 مطب در میدان سپاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد رفیعی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد رفیعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رفیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد رفیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد رفیعی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد رفیعی چه زمانی است؟
دکتر محمد رفیعی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رفیعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد رفیعی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد رفیعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد رفیعی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد رفیعیدکتر محمد رفیعی dr mohammad rafiee از دکترهای متخصص داخلی قم هستند. مطب دکتر محمد رفیعی در قم، خیابان جمهوری، میدان سپاه، جنب داروخانه دکتر فراهانی، ساختمان پاستور، طبقه 3، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد رفیعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09339923091 , 09910497344 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد رفیعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد رفیعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد رفیعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد رفیعی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد رفیعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.