محمدرضا محمدزاده زرگر

محمدرضا محمدزاده زرگر

کارشناس شنوایی سنجی

قم

کد نظام پزشکی

ش-202
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

آزمایش شنوایی اطفال

آزمایش شنوایی بزرگسالان

ارزیابی سرگیجه

توانبخشی سرگیجه

تجویز سمعک

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس شنوایی سنجی

اطلاعات مطب میدان سعیدی

آدرس:

قم، میدان سعیدی، ابتدای بلوار نیروی هوایی، بین کوچه ۱و۳، مجتمع پزشکس یلدا، طبقه ۴، واحد ۱۳

تلفن:02536626172

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به محمدرضا محمدزاده زرگر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران محمدرضا محمدزاده زرگر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از محمدرضا محمدزاده زرگر
نوبت مطب میدان سعیدی
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، میدان سعیدی، ابتدای بلوار نیروی هوایی، بین کوچه ۱و۳، مجتمع پزشکس یلدا، طبقه ۴، واحد ۱۳
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محمدرضا محمدزاده زرگر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا محمدزاده زرگر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محمدرضا محمدزاده زرگر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محمدرضا محمدزاده زرگر چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا محمدزاده زرگر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمدرضا محمدزاده زرگر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محمدرضا محمدزاده زرگر کجا است؟
دکتر محمدرضا محمدزاده زرگر 1 مطب در مطب میدان سعیدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محمدرضا محمدزاده زرگر را ببینید.
+
آیا محمدرضا محمدزاده زرگر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمدزاده زرگر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محمدرضا محمدزاده زرگر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا محمدزاده زرگر متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محمدرضا محمدزاده زرگر چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا محمدزاده زرگر از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محمدرضا محمدزاده زرگر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محمدرضا محمدزاده زرگر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به محمدرضا محمدزاده زرگر رای داده‌اند. میانگین امتیازی محمدرضا محمدزاده زرگر 0 از 5 است.

درباره محمدرضا محمدزاده زرگردکتر محمدرضا محمدزاده زرگر mohammad reza mohammad zade zar gar از دکترهای متخصص شنوایی سنجی قم هستند. مطب محمدرضا محمدزاده زرگر در قم، میدان سعیدی، ابتدای بلوار نیروی هوایی، بین کوچه ۱و۳، مجتمع پزشکس یلدا، طبقه ۴، واحد ۱۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محمدرضا محمدزاده زرگر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02536626172 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محمدرضا محمدزاده زرگر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محمدرضا محمدزاده زرگر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محمدرضا محمدزاده زرگر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محمدرضا محمدزاده زرگر متخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محمدرضا محمدزاده زرگر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.