دکتر فاطمه رضیان

دکتر فاطمه رضیان

پزشک عمومی

قم

کد نظام پزشکی

43472
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه رضیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه رضیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام خانم دکتر فاطمه رضیان بزرگوار من از زحماتی که برای من کشیدید بسیار نتیجه مثبت گرفتم سپاسگزارم بزرگوارید برای شما و تمام همکاران محترم تون از خداوند متعال توفیق روز افزون خواهانم موفق باشید. لیلا

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاطمه رضیان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان سعیدی
قم - قم، میدان سعیدی، بلوار نیروی هوایی، بین کوچه 1 و 3، ساختمان پزشکان یلدا، واحد 1


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه رضیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه رضیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه رضیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه رضیان چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه رضیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه رضیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه رضیان کجا است؟
دکتر فاطمه رضیان 1 مطب در میدان سعیدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه رضیان را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه رضیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه رضیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه رضیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه رضیان متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه رضیان چه زمانی است؟
دکتر فاطمه رضیان از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه رضیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه رضیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فاطمه رضیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه رضیان 5 از 5 است.
درباره دکتر فاطمه رضیان


دکتر فاطمه رضیان dr fateme raziyan از دکترهای متخصص عمومی قم هستند. مطب دکتر فاطمه رضیان در قم، میدان سعیدی، بلوار نیروی هوایی، بین کوچه 1 و 3، ساختمان پزشکان یلدا، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه رضیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02536702837 , 09033233294 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه رضیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه رضیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه رضیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه رضیان متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه رضیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.