دکتر ابوالفضل آقاجانی

دکتر ابوالفضل آقاجانی

پزشک عمومی

قم

کد نظام پزشکی

64805

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب هفت تیر

آدرس:

قم، خیابان هفت تیر(حاج زینل)، نبش کوچه سوم، نبش داروخانه سعادتوند، پلاک ۶۵

تلفن:02536614434

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوالفضل آقاجانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ابوالفضل آقاجانی
نوبت مطب هفت تیر
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، خیابان هفت تیر(حاج زینل)، نبش کوچه سوم، نبش داروخانه سعادتوند، پلاک ۶۵
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالفضل آقاجانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالفضل آقاجانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالفضل آقاجانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل آقاجانی چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالفضل آقاجانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل آقاجانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالفضل آقاجانی کجا است؟
دکتر ابوالفضل آقاجانی 1 مطب در مطب هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ابوالفضل آقاجانی را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالفضل آقاجانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل آقاجانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالفضل آقاجانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالفضل آقاجانی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالفضل آقاجانی چه زمانی است؟
دکتر ابوالفضل آقاجانی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل آقاجانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالفضل آقاجانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ابوالفضل آقاجانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالفضل آقاجانی 0 از 5 است.

درباره دکتر ابوالفضل آقاجانیدکتر ابوالفضل آقاجانی dr abolfazl agha jani از دکترهای متخصص عمومی قم هستند. مطب دکتر ابوالفضل آقاجانی در قم، خیابان هفت تیر(حاج زینل)، نبش کوچه سوم، نبش داروخانه سعادتوند، پلاک ۶۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالفضل آقاجانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02536614434 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالفضل آقاجانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالفضل آقاجانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالفضل آقاجانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالفضل آقاجانی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالفضل آقاجانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.