دکتر مهدی پزشکی مدرس

دکتر مهدی پزشکی مدرس

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

قم

کد نظام پزشکی

87513
%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی پزشکی مدرس را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی پزشکی مدرس بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوش‌برخورد بودن و نیومدن کلی تست بنویسن تا ویزیت ابتدایی عملا بی‌فایده بشه. یه مقدار دارو طبق تشخیص‌شون نوشتن تا یک ماه بعد مراجعه کنم برای ویزیت مجدد.

حسنا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک با اخلاق و صبور ،و تشخیص درست ،و رفتار منشی عالی و بااخلاق .

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

چند وقتی بود معدم مشکل پیدا کرده بود و سرچ کردم فکر میکردم هیلیکوباکتر دارم ولی با تشخیص درست و چند تا قرص خوب شدم واقعا ممنون از برخورد خوب و صبوریشون

رحیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک حاذقی هستن تشخیص شون خیلی خوبه ازشون تشکر میکنم

سیده لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی و صبور بودن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهدی پزشکی مدرس
نوبت مطب بلوار جمهوری
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، بلوار جمهوری، خیابان محمودنژاد، تقاطع خیابان عراقی، مجتمع شهرپزشکان، طبقه هفتم
اولین نوبت خالی: شنبه 27 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی پزشکی مدرس را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی پزشکی مدرس نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی پزشکی مدرس در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی پزشکی مدرس چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی پزشکی مدرس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی پزشکی مدرس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی پزشکی مدرس کجا است؟
دکتر مهدی پزشکی مدرس 1 مطب در مطب بلوار جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی پزشکی مدرس را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی پزشکی مدرس امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی پزشکی مدرس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی پزشکی مدرس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی پزشکی مدرس متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی پزشکی مدرس چه زمانی است؟
دکتر مهدی پزشکی مدرس از روز شنبه 27 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی پزشکی مدرس در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی پزشکی مدرس چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر مهدی پزشکی مدرس رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی پزشکی مدرس 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی پزشکی مدرسدکتر مهدی پزشکی مدرس dr mahdi pezeshki modares از دکترهای متخصص داخلی قم هستند. مطب دکتر مهدی پزشکی مدرس در قم، بلوار جمهوری، خیابان محمودنژاد، تقاطع خیابان عراقی، مجتمع شهرپزشکان، طبقه هفتم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی پزشکی مدرس می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02532404931-09100580975 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی پزشکی مدرس و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی پزشکی مدرس هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی پزشکی مدرس فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی پزشکی مدرس متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی پزشکی مدرس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.