دکتر مریم امیدی

دکتر مریم امیدی

پزشک دندانپزشک

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

طراحی لبخند، لمینت، کامپوزیت

اینستاگرام : Dr.maryam_omidi 

کد نظام پزشکی

۱۶۰۲۰۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

شیراز، پل ستارخان، ساختمان صدگل، واحد 1

بیمه های طرف قرارداد

 • البرز
 • میهن
 • دانا
 • آسیا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم امیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم امیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ستارخان
دکتر مریم امیدی
دکتر مریم امیدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم امیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم امیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم امیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم امیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم امیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم امیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم امیدی کجا است؟
دکتر مریم امیدی 1 مطب در مطب ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم امیدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم امیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم امیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم امیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم امیدی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم امیدی چه زمانی است؟
دکتر مریم امیدی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم امیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم امیدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مریم امیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم امیدی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم امیدیدکتر مریم امیدی dr maryam omidi از دکترهای متخصص پزشک دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر مریم امیدی در شیراز، پل ستارخان، ساختمان صدگل، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم امیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09032007974 , 07136494982 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم امیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم امیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم امیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم امیدی پزشک دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم امیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.