دکتر مریم امیدی

دکتر مریم امیدی

کد نظام پزشکی: 160204
5 (2 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
47 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مریم امیدی

مطب ستارخان
آدرس: شیراز - شیراز، پل ستارخان، ساختمان صدگل، واحد 1
اولین نوبت آزاد: امروز | 12:00

درباره دکتر مریم امیدی

طراحی لبخند، لمینت، کامپوزیت

اینستاگرام : Dr.maryam_omidi 

آدرس مطب دکتر مریم امیدی

مطب ستارخان
آدرس:
شیراز، پل ستارخان، ساختمان صدگل، واحد 1

خدمات دکتر مریم امیدی

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر مریم امیدی

بیمه تکمیلی البرز
بیمه تکمیلی میهن
بیمه تکمیلی دانا
بیمه تکمیلی آسیا

نظرات درباره دکتر مریم امیدی

5
از 2 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
ملینا(1402/01/22)
نوبت دهی مطب
(1402/01/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خوش برخورد و کاملا حرفه ای هستند.
هانیه(1400/05/13)
نوبت دهی مطب
(1400/05/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار حرفه ای و عالی و خوش برخورد هستن .من پیششون کارهای زیادی انجام دادم.مثل جرم گیری و لمینت بدن مشکل و عاااالی انجام دادن ازشون ممنونم

سوالات متداول راجع به دکتر مریم امیدی

چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم امیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم امیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم امیدی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مریم امیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم امیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم امیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مریم امیدی کجا است؟
دکتر مریم امیدی 1 مطب در مطب ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم امیدی را ببینید.
آیا دکتر مریم امیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم امیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مریم امیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم امیدی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره دکترِتو کلینیک مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم امیدی چه زمانی است؟
دکتر مریم امیدی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم امیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم امیدی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مریم امیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم امیدی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مریم امیدیدکتر مریم امیدی dr maryam omidi از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر مریم امیدی در شیراز، پل ستارخان، ساختمان صدگل، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره دکترِتو کلینیک مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم امیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09032007974 , 07136494982 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم امیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم امیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم امیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم امیدی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم امیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.